O nas

Asana Creatives to połączenie holistycznego podejścia do życia oraz pasji do jogi i uważności

Naszą misją jest inspirowanie do ponownego połączenia się ze sobą i poszukiwania równowagi i harmonii między ciałem, umysłem i duszą.

Nadruki, wzory i kolory inspirowane są jogą, matką naturą i duchowym połączeniem ze wszechświatem.

Dorota (@yogawithdotti), certyfikowana nauczycielka jogi, twórczyni Asana Cards i marki Asana Creatives. Przez ostatnie 4 lata mieszkała w Meksyku, gdzie uczyła jogi i poznawała eklektyczną kulturę Majów oraz piękno półwyspu Jukatańskiego. Tam właśnie narodził się pomysł na Asana Cards. Zależało jej na tym, aby karty były narzędziem do pogłębiania samodzielnej praktyki jogi z naciskiem na odłączenie się od świata technologii, w myśl idei “disconnect to reconnect”.

Joga towarzyszy jej od wielu lat i już od dawna jest czymś czymś więcej niż tylko praktyką asan. Pokonała długą drogę do samoakceptacji i samoświadomości, ale przede wszystkim wróciła do domu, do sanktuarium, do samej siebie. Nauczyła się świadomie oddychać i uważnie słuchać swojego ciała. Zaczęła poznawać techniki samoregulacji i dostosowywać asany do swoich potrzeb.

Dorota czuje ogromną wdzięczność mogąc dzielić się praktyką jogi z innymi, nie tylko w sferze fizycznej, ale przede wszystkim na płaszczyźnie duchowej.

Uważa również, że dzięki jodze możemy zobaczyć kim naprawdę jesteśmy. Poprzez praktykę asan nie tylko uwalniamy skumulowane napięcia, które nagromadziły się w naszym ciele, ale przede wszystkim osiągamy spokój, harmonię i połączenie ciała, duszy i umysłu.Uświadamiamy sobie, że tak naprawdę najważniejsze jest to, co jest tu i teraz, a nie to, co się stało wczoraj czy to, co się stanie jutro. Uczymy się surfować po życiowych falach i akceptować przypływy i odpływy, które są kwintesencją naszej natury. Odnajdujemy pełnię życia.

Donna Farhi
“Sztuka Życia”

„Joga nie sprawia, że uciekamy od rzeczywistości i codziennych obowiązków. Przeciwnie – pozwala nam mocno, śmiało i zdecydowanie postawić stopy na ziemi, na praktycznym gruncie doświadczenia. Nie uciekamy od życia, my wracamy do życia, które wcześniej porzuciliśmy w złudnej nadziei na coś lepszego.”